فروشگاه تی‌تی رستا - TTRasta

در چند دهه گذشته، ورود کامپیوترهای خانگی به زندگی انسان مدرن امروزی و فراگیر شدن استفاده از کامپیوتر، به شکلی غیر قابل پیش بینی و با چنان سرعتی اتفاق افتاده است که امروزه می توان آن را از نیازهای  مهم این دوران تلقی کرد و می توان مدعی شد به راستی این مهم، تبدیل به جز جدایی ناپذیر زندگی بشر شده است.

در همین راستا شرکت توسعه تجارت رستا بنا بر تجربه و تخصص در زمینه تکنولوژی در سال 1386 متشکل از تیمی متعهد از کارشناسان حوزه آی‌تی (IT) بنا بر شناخت بازار و نیاز مشتری اقدام به واردات، گارانتی و پخش محصولات حوزه آی تی نموده اند. در ابتدا نوع کسب و کار این شرکت به صورت B2B و فروش عمده بود. بنیانگذاران این شرکت بعد از گذشت 4 سال تصمیم گرفتند در کنار کسب و کار خود، خرده فروشی را نیز راه‌اندازی کنند. به همین خاطر فروشگاه اینترنتی TTRasta.com (تی‌تی رستا، مخفف توسعه تجارت رستا) را تاسیس کردند تا تجربه یک خرید بدون واسطه را برای مصرف کنندگان ایجاد کنند.

طی سال ها بنابر تغییر سبک زندگی و نیاز مخاطب بر اساس بالا رفتن سرعت زندگی، خرید و انجام سفرهای شهری با این نیت، برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. امروزه خرید اینترنی جز لاینفک زندگی انسان مدرن شده است؛ لذا در جهت تامین این نیاز و تغییر در سبک خرید و در جهت سهولت در خرید مشتریان، مدیران این مجموعه اقدام به راه اندازی سایت فروش اینترنتی نموده اند و بر همین اساس بستر یک خرید بی واسطه اینترنتی امن با سود مشخص و قیمت مناسب را به پشتوانه سال ها سابقه و تجربه برای مشتریان عزیز فراهم آورده اند.

در حال حاضر مجموعه توسعه تجارت رستا در زمینه واردات عمده برندهای روز دنیا در زمینه گوشی، لپ تاپ، قطعات کامپیوتری و لوازم جانبی فعالیت دارد و با پیشینه‌ای بیشتر از یک دهه در زمینه خدمات پس از فروش و گارانتی با بیشترین میزان رضایتمندی مشتریان خود و سرلوحه قراردادن مشتری مداری و دقت لازم به فعالیت خود ادامه می دهد. کارشناسان فروش این شرکت با افتخار آماده پاسخگویی به سولات شما مشتریان عزیز در خصوص خرید کالای مناسب با کار و بودجه شما می‌باشند، تا شما عزیزان بتوانید با کمترین هزینه مناسبترین محصول را برای خود انتخاب و خریداری کنید.

  • تضمین اصالت محصولات
  • بهترین پشتیبانی مشتریان
  • گارنتی معتبر محصولات
  • ارسال سریع
  • قیمت رقابتی
enamad

logo-samandehi