فروشگاه تی‌تی رستا - TTRasta

در چند دهه گذشته، ورود کامپیوترهای خانگی به زندگی انسان مدرن امروزی و فراگیر شدن استفاده از کامپیوتر، به شکلی غیر قابل پیش بینی و با چنان سرعتی اتفاق افتاده است که امروزه می توان آن را از نیازهای مهم این دوران تلقی کرد و می‌توان مدعی شد به راستی این مهم، تبدیل به جز جدایی ناپذیر زندگی بشر شده است.

در همین راستا شرکت "رستا تجارت فرداد" بنا بر تجربه و تخصص در زمینه تکنولوژی، متشکل از تیمی متعهد از کارشناسان حوزه آی‌تی (IT) بنا بر شناخت بازار و نیاز مشتری اقدام به واردات، گارانتی و پخش محصولات حوزه آی تی نموده‌اند. شرکت رستا فعالیت خود را از سال 1382 آغاز کرد. در ابتدا نوع کسب و کار این شرکت به صورت B2B (مخفف Business-to-Business) و فروش عمده بود. بنیانگذاران این شرکت بعد از گذشت 6 سال تصمیم گرفتند در کنار کسب و کار خود، فروشگاه خرده فروشی را نیز راه‌اندازی کنند. به همین خاطر فروشگاه اینترنتی TTRasta.com را تاسیس کردند تا تجربه یک خرید بدون واسطه را برای مصرف کنندگان ایجاد کنند.

طی سال ها بنابر تغییر سبک زندگی و نیاز مخاطب بر اساس بالا رفتن سرعت زندگی، خرید و انجام سفرهای شهری با این نیت، برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. امروزه خرید اینترنی جز لاینفک زندگی انسان مدرن شده است؛ لذا در جهت تامین این نیاز و تغییر در سبک خرید و در جهت سهولت در خرید مشتریان، مدیران این مجموعه اقدام به راه اندازی سایت فروش اینترنتی نموده‌اند و بر همین اساس بستر یک خرید بی واسطه اینترنتی امن با سود مشخص و قیمت بسیار مناسب را به پشتوانه سال‌ها سابقه و تجربه برای مشتریان عزیز فراهم آورده اند.

جلب و حفظ اعتماد و همچنین رضایتمندی شما عزیزان، از اصول و اهداف فروشگاه تی‌تی رستا می‌باشد. ما در برابر قیمت‌های متغیر و در بعضی موارد غیرمنصفانه، در این بازار رقابت می‌کنیم تا شما برنده باشید و در کنار شما هستیم و همواره در تلاشیم تا کالاهای با کیفیت را با گارانتی معتبر و به نازل ترین قیمت در دسترس شما عزیزان قرار دهیم.

در حال حاضر مجموعه "رستا تجارت فرداد" در زمینه واردات عمده برندهای روز دنیا در زمینه گوشی، لپ تاپ، قطعات کامپیوتری و لوازم جانبی فعالیت دارد و با پیشینه‌ای بیشتر از یک دهه در زمینه خدمات پس از فروش و گارانتی با بیشترین میزان رضایتمندی مشتریان خود و سرلوحه قراردادن مشتری مداری و دقت لازم به فعالیت خود ادامه می دهد. کارشناسان فروش این شرکت با افتخار آماده پاسخگویی به سولات شما مشتریان عزیز در خصوص خرید کالای مناسب با کار و بودجه شما می‌باشند، تا شما عزیزان بتوانید با کمترین هزینه مناسبترین محصول را برای خود انتخاب و خریداری کنید. با انتقادات و پیشنهادات ارزشمند خود، ما را در خدمت رسانی هرچه بهتر یاری بفرمایید.

  • تضمین اصالت محصولات
  • بهترین پشتیبانی مشتریان
  • گارنتی معتبر محصولات
  • ارسال سریع
  • قیمت رقابتی