شرایط تعویض و بازگردانی کالا

در راستای آسودگی خاطر مشتریان عزیز و همچین ایجاد احساس امنیت در خرید برای شما عزیزان ، شرایطی برای بازگردانی و تعویض کالاها بر اساس قوانین تعیین شده، در صورت بروز مسئله پس از خرید برای شما مشتریان ارزشمند تی‌تی رستا درنظر گرفته شده است.

در صورتیکه از خرید خود منصرف شدید:

اگر از خرید خود منصرف شدید و کالا برای شما ارسال شده است، لطفا انصراف خود از خرید را حداکثر تا 48 ساعت به اطلاع ما برسانید. در این مورد باز گرداندن کالا فقط در صورتی ممکن است که پس از بررسی کارشناسان تایید شود که از آن استفاده نشده باشد و پلمپ آن باز نشده باشد.

در صورت عدم تایید کارشناسان کالا برای مشتری پس فرستاده می شود.

هزینه ارسال کالا به انبار تی‌تی رستا بر عهده مشتری می‌باشد.

اقلام زیر شامل این بند نمی شوند:

هارددیسک، پردازنده (CPU)،پرینتر، اسکنر، کارتریج، حافظه‌های جانبی.

درصورتیکه کالای سفارش داده شده با کالایی که دریافت کردید تفاوت داشت:

این تفاوت ظرف مدت 24 ساعت باید به تی‌تی رستا اطلاع داده شود.

در صورتیکه این تفاوت از روی جعبه(رنگ، مشخصات فنی) قابل تشخیص باشد، کالا باید بدون استفاده و پلمپ به تی‌تی رستا بازگردانده شود در صورت باز شدن پلمپ یا استفاده از کالا امکان رسیدگی به درخواست مشتری وجود ندارد.

مسئولین فنی ظرف مدت 72 ساعت از دریافت کالا به بررسی تفاوت پرداخته و در صورت تایید کارشناس کالا برای مشتری تعویض می گردد. در صورت عدم تایید کارشناسان کالا برای مشتری پس فرستاده می شود.

در صورتیکه کالا در اثر حمل و نقل دچار آسیب شد:

آسیب دیدگی طی 24 ساعت باید به اطلاع کارشناسان ما برسد.

در صورتی که آسیب قبل از تحویل گرفتن بسته قابل مشاهده باشد، مشتری میتواند از تحویل گرفتن بسته خودداری نماید تا کالا برای بررسی و ارسال مجدد به تی‌تی رستا مرجوع شود.

از آنجا که کالا بصورت حرفه ای در انبار فروشگاه تی‌تی رستا بسته بندی می شود و تحویل به موسسات حمل و نقل معتبر می شود، هرگونه آسیب در حمل و نقل به عهده ی موسسه حمل و نقل کننده می باشد و فروشگاه تی‌تی رستا تنها در صورت تایید شرکت حمل و نقل کننده خسارت را جبران می‌نماید.

کالای آسیب دیده باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه همه‌ی متعلقات و لوازم جانبی به انضمام صورت جلسه شرکت حمل و نقل کننده به انبار تی‌تی رستا ارسال شود.

مسئولین فنی ظرف مدت 72 ساعت از دریافت کالا به بررسی ایراد پرداخته و در صورت تایید کارشناس کالا برای مشتری تعویض می گردد. در صورت عدم تایید کارشناسان کالا برای مشتری پس فرستاده می شود.

در صورتیکه کالای خریداری شده ایراد فنی داشت:

ایراد فنی باید طی 24 ساعت به بخش پشتیبانی رستا اطلاع داده شود.

این خدمت ایرادهای ظاهری ، شکستگی و خط و خش‌هایی که در صورت استفاده نادرست کاربر ایجاد شده است را شامل نمی شود.

مسئولین فنی ظرف مدت 72 ساعت از دریافت کالا به بررسی ایراد پرداخته و در صورت تایید کارشناس کالا برای مشتری تعویض می گردد. در صورت عدم تایید کارشناسان کالا برای مشتری پس فرستاده می شود.

اقلام زیر شامل این بند نمی شوند:

هارددیسک، پرینتر، اسکنر، کارتریج، CPU اینتل، مانیتور دارای پیکسل سوخته، سوکت مادربردهایی که آسیب ظاهری دیده اند. این اقلام توسط خود مشتری باید به گارانتی ارسال شود.

محصولاتی که دارای گارانتی هستند، شامل این بند نمی‌شوند و شرکت گارانتی کننده مسئولیت را برعهده دارد.

هزینه های ارسال:

درصورت تایید کارشناسان مبنی بر پذیرش کالا و تعویض آن، هزینه های ارسال کالا به عهده ی مشتری است. لطفا روش ارسال کالا به انبار فروشگاه تی‌تی رستا را حتما با کارشناسان هماهنگ فرمایید.

عدم موجودی:

در صورت عدم موجودی کالا برای تعویض در هر یک از مراحل فوق مبلغ آن به حساب مشتری مرجوع خواهد شد یا کالا با یک کالای دیگر به انتخاب مشتری تعویض میگردد و تفاوت قیمت آن محاسبه می گردد.

مدارک مورد نیاز جهت پیگیری موارد بالا :

  1. اصل فاکتور خرید
  2. اصل کارت گارانتی
  3. جعبه دستگاه و متعلقات
  4. توضیحات مشکل به وجود آمده