ایسوس - Asus 

لیست مقایسه محصولات

انصراف

شرکت ایسوس در سال 1989 میلادی توسط 4 شخصی که سابقا در شرکت ایسر فعالیت می‌کردند، در تایوان تاسیس شد. این شرکت یکی از بزرگترین تولیدکننده‌گان مادربرد و لپ‌تاپ در جهان است که در مدت کوتاهی توانست نظر کاربران بسیار زیادی به خود جلب کند و سهم قابل توجهی از فروش بازار را به خود اختصاص دهد. یکی از موفق‌ترین محصولاتی که توسط ایسوس در سال 2007 تولید ش...

شرکت ایسوس در سال 1989 میلادی توسط 4 شخصی که سابقا در شرکت ایسر فعالیت می‌کردند، در تایوان تاسیس شد. این شرکت یکی از بزرگترین تولیدکننده‌گان مادربرد و لپ‌تاپ در جهان است که در مدت کوتاهی توانست نظر کاربران بسیار زیادی به خود جلب کند و سهم قابل توجهی از فروش بازار را به خود اختصاص دهد. یکی از موفق‌ترین محصولاتی که توسط ایسوس در سال 2007 تولید شد، EeePC نام داشت که جوایز متعددی را از آن خود کرد. بعد از فروش بالای این محصول، لپ‌تاپ‌های سری گیمینگ یا مخصوص بازی ایسوس، در مدتی کوتاه، به یکی از محبوب‌ترین برندها در بین گیمرها تبدیل شد. و همچنین طراحان گرافیکی نیز به سمت الترابوک‌های این شرکت کشیده شدند.
محصولات شرکت ایسوس بین طیف گسترده‌ای از کاربران، محبوبیت زیادی دارد که از پرفروش‌ترین آن‌ها می‌توان به  مادربرد ، کارت گرافیک و لپ‌تاپ اشاره کرد.

بیشتر