پرداخت اینترنتی

مشتریان عزیز می‌توانند از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق مبلغ سفارش به منزله ثبت قطعی فاکتور بوده و پس از آن پیامی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی، پردازش انبار و ارسال کالا می‏‌شود. هنگام ثبت سفارش می‌توانید پرداخت از طریق درگاه بانکی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه، اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

برای پرداخت اینترنتی شما نیاز به :

  • شماره کارت (شماره 16 رقمی روی کارت عابر بانک)
  • رمز دوم کارت و یا رمز پویا کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
  • برای فعال‌کردن رمز دوم و رمز پویا، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز پویا، رمز خرید اینترنتی را فعال کنید.
  • کد CVV2 (یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد)
  • تاریخ انقضاء (تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است)

پرداخت در محل

شما می‌توانید سفارش خود را هنگام تحویل کالا پرداخت کنید، در برخی موارد امکان پرداخت سفارش در محل وجود ندارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی آنلاین در تماس باشید و با شماره‌های فروشگاه تماس بگیرید.

اطلاعات و شرایط لازم جهت مرجوعی وجه به مشتری

  • اطلاعات کارت بانکی، نباید با اطلاعات صاحب پروفایل (اطلاعات کاربر ثبت نام شده) مغایرت داشته باشد.
  • در صورتی که در هر خرید واریز اولیه از کارت دیگری صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبداء که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی توسط مشتری در حساب کاربری کشف شود، فروشگاه تی‌تی رستا مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، مبلغ را پس از گذشت 72 ساعت، به حساب مبدا عودت خواهد داد.
  • در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری، مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد. مشتری با درج شماره کارت در حساب کاربری خود میپذیرد که نسبت به انجام تراکنش‌های مالی در خصوص عودت وجه خریدهای انجام شده از تی‌تی رستا، رضایت داشته و با معرفی کارت در حساب کاربری مسئولیت‌های قانونی در این خصوص را می‌پذیرد.